Bambusové osvětlení BAMBOO

Ladné a harmonické, takové je světlo BAMBOO. Přírodní materiál kopírující tvar mořské lastury. Elegantní solitér nebo extravagantní kompozice více stínidel? BAMBOO vypadá vždy originálně.

Ladné a harmonické, takové je světlo BAMBOO. Přírodní materiál kopírující tvar mořské lastury. Elegantní solitér nebo extravagantní kompozice více stínidel? BAMBOO vypadá vždy originálně.

 • “Krásný a neotřelý design všech produktů od tdlamps. Jsme velice spokojeni s funkční i estetickou stránkou. Když se k tomu přidá exkluzivní poradenství a servis přímo od pana majitele a designera v jedné osobě, není co řešit. Světla už jinde nenakupujeme, jsme spokojeni a rádi se opět a s důvěrou vrátíme při příští fázi renovace našeho domu.”

  Veronika SosnováZákazník
 • “Spolupráce s tdlamps naprosto úžasná. Tomáš je člověk na svém místě, empaticky, flexibilní a schopen pomoc řešit vzniklé problémy při realizacich. Kvalita produktu je 100%. Za svoji osobu mohu jen a jen doporučit a teším se na další spolupráci.”

  Petra Kubátová SýkorováInteriérový designér
 • “Skvělé nápady! Krásné provedení! Vlídne zacházeni!;-) Stínidla byla dalším krasným doplňkem do interieru! Martina( architekt)”

  Martina VšetečkováArchitekt
 • “Spolupráce s Tomášem Dvořákem byla opakovaně vyjimečná a nadstandardní. Jeho přidanou hodnotou jsou originální nápady v daném oboru a v dnešní době bych zmínil především kladný přístup k zákazníkovi.”

  Ladislav BuchtaREMAX
 • “Máme doma několik svítidel Bamboo; přinášejí do interiéru příjemnou atmosféru a harmonii. Provedení je dokonalé a pan Dvořák nesmírně ochotně vše upravil a nastavil podle našeho přání. Je radost s ním spolupracovat! Doporučuji.”

  Jitka KuncováZákazník
 • “Moc milá komunikace, velmi vstřícné jednání, maximální ochota. Moc děkuju a doporučuji!”

  Tereza NovákováZákazník
 • “Spolupráce s Tomášem Dvořákem byla skvělá. Máme doma lampy ZIPPOO, RATTOO, TABOO a dominantou obýváku je pak hrozen bambusových svítidel BAMBOO, kterého si každá návštěva okamžitě všimne. Oceňuji také rychlost a preciznost instalace.”

  Martin ŠtěpánekZákazník

Bambusový lustr BAMBOO

Jednotlivé velikosti stínidel jsou vzájemně kombinovatelné. Umíme pro vás sestavit také světlo zcela dle vašich požadavků. Pro více informací přejděte do sekce SVĚTLO NA MÍRU.

 1. Jednotlivé stvoly bambusu jsou děleny na jemné plátky a precizně zpracovány indonéskými řemeslníky.

 2. Finální tvar svítidla BAMBOO je následně vybroušen, aby bylo dosaženo jednolité a hladké struktury.

 3. Každý kus prochází důkladnou osobní kontrolou před cestou do Evropy.