O nás

Návrhy, výroba a prodej designových svítidel do interiéru. Služby pro zákazníky a architekty. Nabízíme realizaci osvětlení s možností navrhnout si vlastní svítidlo na míru, ať se jedná o závěsné, stropní, stolní či stojací lampy do bytu, domu nebo komerčního prostoru.

 • “Spolupráce s tdlamps naprosto úžasná. Tomas je člověk na svém místě, empaticky, flexibilní a schopen pomoc řešit vzniklé problémy při realizacich. Kvalita produktu je 100%. Za svoji osobu mohu jen a jen doporučit a teším se na další spolupráci.”

  Petra Kubátová SýkorováInteriérový designér
 • “Skvělé nápady! Krásné provedení! Vlídne zacházeni!;-) Stínidla byla dalším krasným doplňkem do interieru! Martina( architekt)”

  Martina VšetečkováArchitekt
 • “Spolupráce s Tomášem Dvořákem byla skvělá. Máme doma lampy ZIPPOO, RATTOO, TABOO a dominantou obýváku je pak hrozen bambusových svítidel BAMBOO, kterého si každá návštěva okamžitě všimne. Oceňuji také rychlost a preciznost instalace.”

  Martin ŠtěpánekZákazník
 • “Spolupráce s Tomášem Dvořákem byla opakovaně vyjimečná a nadstandardní. Jeho přidanou hodnotou jsou originální nápady v daném oboru a v dnešní době bych zmínil především kladný přístup k zákazníkovi.”

  Ladislav BuchtaREMAX
 • “Máme doma několik svítidel Bamboo; přinášejí do interiéru příjemnou atmosféru a harmonii. Provedení je dokonalé a pan Dvořák nesmírně ochotně vše upravil a nastavil podle našeho přání. Je radost s ním spolupracovat! Doporučuji.”

  Jitka KuncováZákazník
 • “Moc milá komunikace, velmi vstřícné jednání, maximální ochota. Moc děkuju a doporučuji!”

  Tereza NovákováZákazník